TK 850 ÖN FİLTRE

MANN+HUMMEL'de yararlı olanı zararlıdan ayırmak için yeni yollar geliştiriyoruz. Dünyamızı daha temiz bir yer haline getirmek için birlikte çalışan 1000'den fazlası Ar-Ge departmanımızı oluşturan 22.000 filtre uzmanımız var.

OurAir TK 850 modeli, garantili ve güvenilir performans için her biri tek tek test edilen HEPA H14 filtre ile ePM10 80% Ön-filtreye sahiptir.

Bu düşük direnç hem enerji tüketimini hem sistemin ses seviyesini en aza indirmektedir. Böylece hava en ekonomik ve en az gürültü seviyesi ile temizlenir.

Havadaki virüslerden korunmak ve işinizin riskini azaltmak istiyorsanız, oda hava temizleyicisi basit, güvenli ve bilimsel olarak kanıtlanmış bir çözümdür. MANN+HUMMEL ile ''Virüssüz Hava Sahası'' mümkün.

* ISO 29463 ve EN 1822'ye uygun.Kullanım Alanları

    Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

    Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır