KULLANIM ALANLARI

Makaleler » Kullanım Alanları » Tıbbi Alanlar

Tıbbi Alanlar


Hastalarınızın ziyaretleri sırasında kendilerini güvende hissetmelerini sağlayın!

Sars-CoV-2 ile enfeksiyonundan kaçınmak için son aylarda daha az kişi daha küçük tıbbi muayeneler için tıbbi muayenehanelere gitti. Güvenliği sağlamak için tıbbi uygulamalarda daha sıkı hijyen protokolleri uygulanmış ve takip edilmiş olsa da, birçok kişi acil olarak gerekli olmadığı takdirde tıbbi kurumları ziyaret etmekten kaçınıyor.

Hastalarınızın COVID-19 enfeksiyonundan korkmadan muayenehanenizi ziyaret etmekte rahat hissederek rutin muayenelerini düzenli olarak yapabilmesini sağlayın. Mesafe ve hijyen kurallarına ek olarak, muayenehanenizde doğru önlemleri alın ve personelinizden, hastalarınızdan ve kendinizden enfeksiyon endişesini ortadan kaldırın. Sertifikalı HEPA H14 filtreleri kullanan profesyonel kontaminasyon kontrolü, muayenehanenizin uzun vadeli başarısına büyük katkı sağlayabilir. Sağlık ve iş risklerini en aza indirebilir.

Not: OurAir SQ ve TK, tıbbi cihazlar değildir ve bu nedenle bu şekilde onaylanmamıştır. Cihazlar öncelikle hasta korumasına değil, iş güvenliğine hizmet eder. Partikülleri ve aeroselleri ortam havasından güvenli bir şekilde çıkarırlar, ancak sistemlerin terapötik bir faydası yoktur.

* EN 1822 ve ISO 29463 standartlarına uygun

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Kullanım Alanları

    Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

    Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır