SQ 2500 HEPA H14 FİLTRE

MANN+HUMMEL'de yararlı olanı zararlıdan ayırmak için yeni yollar geliştiriyoruz. Dünyamızı daha temiz bir yer haline getirmek için birlikte çalışan 1000'den fazlası Ar-Ge departmanımızı oluşturan 22.000 filtre uzmanımız var.

OurAir SQ 2500 modeli, garantili ve güvenilir performans için her biri tek tek test edilen HEPA H14 filtreye sahiptir. HEPA Filtrede son derece düşük dirençle yüksek filtreleme verimliliği sağlayan çok-katmanlı yeni bir ePTFE membran filtreleme malzemesi kullanılmaktadır.

Bu düşük direnç hem enerji tüketimini hem sistemin ses seviyesini en aza indirmektedir. Böylece hava en ekonomik ve en az gürültü seviyesi ile temizlenir.

HEPA * (Yüksek Verimli Partikül Hava) filtreleri, havadan toz, akar yumurtası, polen, duman, bakteri ve aerosol gibi en küçük partiküllerin %99'undan fazlasını temizleyen partikül madde filtreleridir. Son derece ince filtre ortamı, en küçük partikül kirlerini hava akışından etkili bir şekilde ayırır ve çok temiz hava sağlar. Süspansiyon halindeki en küçük partiküller (<0,1 µm) bile güvenilir bir şekilde ayrılır ve tazelenmiş, temiz hava sağlar. Küçük zararlı mikroorganizmaları bile ortadan kaldırmadaki etkinlikleri nedeniyle HEPA * filtreleri,  ameliyathaneler ve laboratuvarlar gibi medikal sektördeki oda hava temizleyicilerinde de kullanılmaktadır.

Virüs korumalı HEPA * filtreleri, EN 1822 Avrupa standardına göre H10 - H14 filtre sınıflarına ayrılır. Bir filtre %99,95 performans olarak kategorize edilirse H13 filtre sınıfına, %99,995 için ise H14 filtre sınıfına aittir. Bir hava temizleyicide aktif karbon ön filtre ile birlikte kullanıldıklarında, havadaki aerosol damlacıklarına karşı özellikle etkilidirler.

Havadaki virüslerden korunmak ve işinizin riskini azaltmak istiyorsanız, oda hava temizleyicisi basit, güvenli ve bilimsel olarak kanıtlanmış bir çözümdür. MANN+HUMMEL ile ''Virüssüz Hava Sahası'' mümkün.

* ISO 29463 ve EN 1822'ye uygun.Kullanım Alanları

    Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

    Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır