OURAİR SQ 500

İç mekanlarda virüssüz hava sağlamak için yüksek verimli HEPA H14 filtreli iç mekan mobil hava temizleyicimizle tanışın!

OurAir SQ 500, garantili ve güvenilir performans için her biri tek tek test edilen bir H14 HEPA filtreye sahiptir. HEPA Filtrede son derece düşük dirençle yüksek filtreleme verimliliği sağlayan çok katmanlı yeni bir ePTFE membran filtreleme malzemesi kullanılmaktadır. Bu düşük direnç hem enerji tüketimini hem sistemin ses seviyesini en aza indirmektedir. Böylece hava en ekonomik ve en az gürültü seviyesi ile temizlenir.

Koronavirüs salgını sırasında hayat pek çok yönden değişti. Yine de bir şey aynı kalıyor; her yerde temiz hava soluma ihtiyacımız. Aslında, SARS-CoV-2 gibi virüsler havada taşınan parçacıklarda taşınabildiğinden, iç ortamınız için etkili bir mobil hava temizleyiciye yatırım yapmak hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Ürün Özellikleri ve Fonksiyonları

 • EN 1822 ve ISO 29463'e göre uygun
 • Ortalama filtre ömrü 1 yıl
 • 200 m2'ye kadar alanlarda etkili
 • Boyut: 0,44 x 0,28 x 0,65 m
 • Net ağırlık: 11.3kg
 • Maks. Alan güç tüketimi: 85W
 • Hava akış hızı: Maks. 500 m3/saat
 • Minimum enerji tüketimi
 • Düşük gürültü emisyonları

 

OurAir SQ 500, hemen hemen her iç yaşam alanında virüssüz ve güvenli hava sağlayan portatif bir hava temizleme sistemidir. Her biri tek tek test edilen H14 HEPA filtreleri; virüslerin, bakterilerin ve diğer mikro organizmaların %99.995’ini yakalayarak birçok steril odayla aynı düzeyde hava temizliği sağlar.


OurAir SQ 500; büro, otel odaları ve perakende dükkanları gibi daha küçük mekanlar için virüssüz hava sahası sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. OurAir SQ 500 cihazı, 200 m2’ye kadar olan bir alanda havayı verimli şekilde temizler. Daha büyük alanlar için, OurAir TK 850 ve SQ 2500 cihazları sırasıyla 350 m2’ye ve 1000 m2’ye kadar alanı virüssüz hava sahasına kavuşturur.

İLGİLİ ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
OURAİR TK 850
OURAİR TK 850
indirimde
Ücretsiz Kargo
OURAİR SQ 2500
OURAİR SQ 2500

Kullanım Alanları

  Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

  Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır