OURAİR SQ 2500

Büyük mekanlar için SQ 2500 mobil hava temizleyici, iç mekan havanızı güvende tutar, havanızın virüssüz olmasını sağlar. 

COVID-19 ile savaşmak için en iyi geniş mekan mobil hava temizleme sistemleri o kadar güçlü ki dışarıda veya yarı açık alanlarda kullanılabilir.

Sağlıkla ilgili kaygılar, küresel pandeminin bu döneminde herkesin aklının en ön saflarında yer alıyor. Ve bir işletme sahibi, otel yöneticisi, öğretmen, spor salonu eğitmeni veya ofis lideri olarak: İnsanları güvende tutmak ve şirketinizin başarılı olmasını sağlamak için OurAir SQ 2500 gibi çeşitli uygulamalara uygun verimli bir mobil hava temizleme sistemi kullanabilirsiniz.

OurAir SQ 2500, garantili ve güvenilir performans için her biri tek tek test edilen bir H14 HEPA filtreye sahiptir. Filtreleme verimliliği saysenide HEPA H14 filtreler virüslerin, bakterilerin ve mikroorganizmaların %99.995’inden fazlasını yakalar. HEPA Filtrede son derece düşük dirençle yüksek filtreleme verimliliği sağlayan çok katmanlı yeni bir ePTFE membran filtreleme malzemesi kullanılmaktadır. Bu düşük direnç hem enerji tüketimini hem sistemin ses seviyesini en aza indirmektedir. Böylece hava en ekonomik ve en az gürültü seviyesi ile temizlenir.

Koronavirüs salgını sırasında hayat pek çok yönden değişti. Yine de bir şey aynı kalıyor; her yerde temiz hava soluma ihtiyacımız. Aslında, SARS-CoV-2 gibi virüsler havada taşınan parçacıklarda taşınabildiğinden, iç ortamınız için etkili bir mobil hava temizleyiciye yatırım yapmak hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Ürün Özellikleri ve Fonksiyonları

 • EN 1822 ve ISO 29463'e göre uygun
 • Ortalama filtre ömrü 2 yıl
 • Ortalama UV-C lamba ömrü 10 yıl
 • Pin korumalı 4.3” dokunmatik ekran
 • Kasa Malzemesi: Toz boya kaplamalı çelik
 • 1000 m2'ye kadar alanlarda etkili
 • Boyut: 1,004 x 0,523 x 1,051 m
 • Net ağırlık: 150 kg
 • Güç Kaynağı: 230 V, IEC güç konektörü
 • Maks. Alan güç tüketimi: 110 W @1.250 m3/saat (ortalama çalışma hız) 460 W @2.500 m3/saat
 • Hava akış hızı: Maks. 2500 m3/saat
 • Ön Filtreleme: ISO e-PM1 %55
 • Ozon içermeyen UV-C ışık dezenfeksiyonu
 • Minimum enerji tüketimi
 • Düşük gürültü emisyonları

*Ekstra alanı kapsama için birden fazla ünite yan yana kullanılabilir.


GENEL BAKIŞ
OurAir SQ 2500, yaşam alanlarında virüssüz ve güvenli hava sağlayan mobil bir hava temizleme sistemidir. Tek tek test edilen H14 HEPA filtreleri virüslerin, bakterilerin ve diğer mikroorganizmaların %99.995’inden fazlasını yakalayarak steril odalardaki saflıkta hava sağlar. İsteğe bağlı olarak, hoş olmayan kokuları gidermek için aktif karbon tabakayla donatılmış bir ön filtre bulunur ve isteğe bağlı bir ozonsuz UV-C kademesi eklenebilir.

UYGULAMALAR VE KULLANIM
OurAir SQ 2500, otellerden ofislere, mağazalardan lokantalara, spor salonlarına ve hatta sağlık kurumlarına kadar tüm binalarda insanlara virüssüz hava sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir OurAir SQ 2500 cihazı, 1000 m2'ye varan boyutta bir odanın havasını verimli şekilde temizler. 200 m2'ye kadar olan daha küçük alanlar için SQ 500, 350 m2'ye kadar olan alanlar için de OurAir TK 850 alternatif bir çözümdür.

CİHAZLARDAKİ UV-C STAGE

HEPA filtreyle yakalanan virüsler ölerek etkisiz hale gelirler. Ozonsuz bir UV-C kademesi mevcuttur. Özel kaplamalı cam 240 nm’nin altındaki dalga boylarını kapsar. Cihaz açıldığında lambalar devre dışı kalır. HEPA filtreler kullanılırken, UV-C lambalar hava kalitesini daha da iyileştirmez, sadece doğrudan ışınım yapılan filtre yüzeyini sterilize eder.

İLGİLİ ÜRÜNLER
indirimde
Ücretsiz Kargo
OURAİR SQ 500
OURAİR SQ 500
indirimde
Ücretsiz Kargo
OURAİR TK 850
OURAİR TK 850

Kullanım Alanları

  Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

  Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır