KULLANIM ALANLARI

Makaleler » Kullanım Alanları » Okul ve Sınıflar

Okul ve Sınıflar


Yeni dönemde okula virüssüz hava ile başlayın!

Politika yapıcılardan ebeveynlere kadar herkes öğrencilerini okula, koleje veya üniversiteye normale dönüş ile götürmek ister. Sanal öğrenme, okul kapanışlarının bıraktığı boşluğu geçici olarak doldurmuş olsa da, sınıf öğretiminin veya okulda olmanın getirdiği zihinsel ve duygusal faydaların yerini alamaz.

Eğitim için yeni bir gerçeklik var. Öğrenciler, öğretmenler ve personel, COVID-19'dan çok sonra da sağlıkları konusunda endişe duymaya devam edecekler. Ve ebeveynler artık okulunuzu, kolejinizi veya üniversitenizi test puanları, tesisler veya konum gibi konularda yargılamayacak. Öncelikle çocuklarının sağlığını ne kadar ciddiye aldığınızı önemseyecekler.

Çözüm olarak OurAir mobil hava temizleyicileri benzerlerine göre çok daha düşük gürültü seviyeleri ve kolay kuruluma sahip yapısı ile HEPA H14 filtreleri sayesinde sınıflarda virüslerin, bakterilerin ve diğer mikroorganizmaların %99,995'inden fazlasını filtreleyerek taze havayı mümkün kılacaktır. 

SQ 2500, TK 850 ve SQ 500 modelleri ile yeni tak ve çalıştır hava temizleme sistemlerinin tek tek test edilmiş HEPA H14 filtreleri sayseinde virüssüz hava sahasına ulaşmak artık çok kolay.

* EN 1822 ve ISO 29463 standartlarına uygun

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Kullanım Alanları

    Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

    Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır