KVKK Aydınlatma Metni

İşbu Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirmenin amacı, KARADENİZ FİLTRE SANAYİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından yönetilmekte olan ourairturkiye.com adresinde yer alan internet sitesinin, (Portal) kullanımı sırasında elde edilen ve/veya üçüncü kişilerden alınan kişisel verilerin kullanımına ilişkin olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) 10. maddesi ile getirilen aydınlatma yükümlülüğünün yerine getirilmesidir. Ayrıca Kullanıcılar’ın Portal’ın kullanımı ile ilgili olarak KARADENİZ FİLTRE tarafından toplanan veya Kullanıcıların pozitif hareketleri ile kendilerinin Portal’a girdikleri kişisel verilerin toplanma şekilleri, işlenme amaçları, hukuki nedenleri ve hakları konularında şeffaf bir şekilde Kullanıcıları bilgilendirmektir.

KARADENİZ FİLTRE, teknolojiye yatırım yaparak, geleceği üretme idealinde, güvenilir ve sağlıklı ürünleri ile topluma faydalı olma çabasındadır. Kişisel verilerin hukuka uygun olarak toplanması, saklanması ve sadece gerektiği durumlarda paylaşılmasını temin etmek, gizliliği korumak amacıyla mükemmel güvenlik tedbirleri almaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak KARADENİZ FİLTRE tarafından aşağıda açıklanan kapsamda toplanacak ve işlenebilecektir. Çevirmiçi-online alışveriş ve Müşteri Hizmetlerimizce temin ettiğimiz kişisel verileriniz aşağıda belirtildiği gibidir, bizim için çok değerli olup gizlidir ve bu nedenle sadece aşağıda belirtilen amaçlar için kullanılacaktır.

KİŞİSEL VERİLERİNİZ KULLANIM AMACI
ADINIZ, SOYADINIZ Müşterimiz olarak tanımak, ürün ve hizmet sunabilmek amacıyla
TELEFON NUMARANIZ Sipariş ile başlayan beraberliğimizde sizinle iletişim kurabilmek, ürünle ilgili taleplerinize cevap verebilmek amacıyla
E POSTA ADRESİNİZ Siparişinizle birlikte Ön Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve sipariş teyitlerimizi iletmek, ürünle ilgili yapacağınız hertürlü taleplerinize cevap vermek amacıyla
ADRESİNİZ Siparişinizi teslim edebilmek amacıyla

Kişisel verilerinizi mevzuata uygun, en güvenilir ve mükemmel şekilde saklayacağımızı, yasal süresi dışında saklama yapmayacağımızı beyan ve taahhüt ederiz. Siz sayın müşterilerimizi tanımakla başlayacak beraberliğimizin uzun yıllar sürmesini temenni ederiz. Her türlü öneri ve şikayetlerinizi ourair@karadenizfiltre.com.tr adresi ve diğer iletişim kanallarımız ile beklediğimizi hatırlatırız. 

Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır