Hakkımızda

Tarihçe

Karadeniz Filtre Sanayi Pazarlama Ticaret Limited Şirketi 2003 yılında otomotiv ve iş makinelerinin; yağ, hava, mazot, hidrolik ve polen filtreleri sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan Halit DALKESEN & Musa DALKESEN tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen 19 yıl içinde, değişen ekonomik konjonktüre uygun esnek bir kurumsal strateji izleyen KARADENİZ FİLTRE, filtre sektörü alanında gerçekleştirmiş olduğu yatırımları ile bölgede lider bir firma olma konumundan çıkarak yurt çapında hizmet sunan bir kuruluş haline gelmiştir.


Kuruluşundan bu yana elde ettiği önemli başarılarını uzun vadede sürdürebilmesi için müşteri memnuniyetine odaklanması gereğinden hareketle KARADENİZ FİLTRE, müşteri beklentilerini yakından izlemekte, onların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler geliştirmekte, mevcut müşterilerinin memnuniyeti yanında yeni müşterilerin de ihtiyaçlarına cevap verilmesine özen göstermektedir.

 

Vizyon

Yüksek kaliteye sahip ürün ve hizmet sunarak pazarda müşteri memnuniyeti standardını belirleyen firma olmak.

 

Misyon

Müşteri beklentilerini aşan, zamanında, yaratıcı çözümler ve yüksek kaliteli hizmet ile iç ve dış tedarikçilerden temin edilen ürün ve hizmetlere mutlak değer katarak müşterilerimize sunmak.

Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır