HVAC SİSTEMLERİ

Yakın tarihlerde yapılan araştırmalar, uygun bir ön filtreyle birlikte HVAC sistemlerinde kullanılan H14 filtrelerinin havayı temizlemede filtrasyon verimliliğini steril oda seviyelerine ulaştırdığını göstermektedir.

Mevcut COVİD-19 salgınında, havalandırma ve klima sistemlerinizi uyarlamak için bir HVAC hava filtresi değişimi çok önemlidir. Kapalı ortamlarda daha fazla zaman geçirdikçe, havada daha yüksek konsantrasyonda aerosollere maruz kalıyoruz. Bu aerosoller virüsleri, bakterileri ve kirleticileri taşır. Basit bir HVAC filtre değiştirme bu aerosollerle mücadeleyi artırarak sağlıklı çevreyi sağlayacak. MANN+HUMMEL olarak sağlıklı, virüssüz bir ortamın sağlanmasına destek sağlıyoruz.

  • Maksimum koruma için yeniden yapılandırma olmadan devridaim modunda bile HVAC sisteminizin filtre sınıfını yükseltir. 
  • Tüm güvenlik gereksinimlerine, özellikle EN 15423 ve VDI 3803-4'e göre yangından korunma  kodlarına uyar.
  • Enerji maliyetleri önceki tüketim seviyesinde kalır.

Hava Filtrelerinizin HEPA seviyesine Yükseltilmesi ile hava filtresi verimliliğinizi artırın!

Şu anda bir işi veya halka açık bir işyerini yönetmenin zor olduğunu biliyoruz. Meslektaşlarınızı ve müşterilerinizi güvende tutmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz, ancak aynı zamanda finansal kısıtlamalarla da karşı karşıyasınız. Bu nedenle, en iyi HEPA * filtrelerinden oluşan HEPA * hava filtresi değişimimiz oyunun kurallarını değiştirir.

e-PTFE membran ortamlı yeni HEPA * filtremizle müşterilerinizi, ekibinizi ve ziyaretçilerinizi koruyun. Temiz oda ortamlarında kanıtlanmış olup ayrıca normal binalardaki HVAC sistemlerinde de kullanılmak üzere geliştirilmiştir. H13 filtresi, virüslerin, bakterilerin ve diğer mikroorganizmaların  %99,95'inden fazlasını ayırır.

Mevcut HVAC sisteminizle birleştirildiğinde, kusursuz tasarlanmış HEPA * tipi filtrelerimiz, iç mekan havanızdaki zararlı partikülleri çeker ve yalnızca temiz, sağlıklı havanın alana geri dönmesine izin verir.

  • Airpocket Eko ePM10 mansap HEPA * filtreyi korumak için daha büyük partikülleri yakalar. Titiz laboratuar testlerinin ardından bu filtre, enerji verimliliği açısından Eurovent enerji derecelendirme sistemi tarafından A + olarak derecelendirilmiştirYüksek performanslı, enerji açısından verimli bir HVAC filtre değişimidir, hem gezegene hem de mali durumunuza ve sağlığınıza fayda sağlar. 
  • Yenilikçi yeni Nanoclass Cube Pro Membran, mikro cam elyaf teknolojisine dayalı geleneksel HEPA * hava filtresi verimliliğine kıyasla yarı çalışma basıncı farkında en yüksek ayırma verimliliğini sunar.

Her ikisi de optimum verimlilik sunar. İşletme maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar ve binanızın havasını en iyi durumda tutar. Birlikte kullanıldıklarında, mevcut HVAC sisteminize güçlü bir yükseltme yaparlar.

* ISO 29463 ve EN 1822'ye uygun.


AIRPOCKET ECO Birinci kademe (ön) filtre
Airpocket Eco filtre, çok tabakalı ve filtreleme malzemesi içindeki ön filtreleme özelliğiyle, HVAC HEPA filtreleri ile mükemmel şekilde çalışır. Yüksek filtreleme verimi sayesinde daha büyük parçacıkları yakalayarak kendisinden sonra gelen HEPA filtreyi korur. Son derece düşük basınç farkı özelliği, Airpocket Eco’nun en yüksek A+ enerji verimliliğine ulaşmasını sağlayarak bütün HVAC sisteminin güç tüketiminin en düşük seviyede kalması anlamına gelir.

NANOCLASS CUBE PRO MEMBRAN İkinci kademe HEPA filtre
Nanoclass Cube Pro Membran’ın tüm özellikleri onu HEPA kalitesinde havaya ulaşmak için ideal seçenek durumuna getiriyor. Çeşitli boylarda ve standart kompakt filtre formunda oluşu yaygın olarak kullanılan bütün havalandırma kanallarına ve AHU’lara uygun olması anlamına geliyor. Sert ve sağlam kasası ile montajında steril oda uzmanı olmanızı gerektirmiyor. Nanoclass Cube Pro Membran steril oda ve ameliyathanelerde de kullanıldığı için binanıza güvenilir ve devamlı virüssüz hava sahası sağlayacağından emin olabilirsiniz.

* ISO 29463 ve EN 1822'ye uygun


Kullanım Alanları

    Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

    Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır