KULLANIM ALANLARI

Makaleler » Kullanım Alanları » Bekleme Alanları

Bekleme Alanları


Arıtılmış hava ile fark yaratın!

COVID-19 çıkışından bu yana, çoğumuz yüz yüze ziyaretlere harika bir alternatif olmak için sanal toplantılar yaşıyoruz. Yine de, bazı randevular kişisel bir görüşme gerektirir. Hepimizin bildiği gibi, bir toplantıya gitmek bazen beklemek anlamına da gelir: havaalanında veya bir binanın lobisinde beklemek. Ancak özellikle küresel pandemi zamanlarında, artık kimse kendini güvende hissetmiyor, özellikle de kapalı ortamlarda.

Kimse beklemeyi sevmezken, Sars-CoV-2 ile sürekli profesyonel olarak temizlenmiş hava seviyeleri sağlayarak ve böylece enfeksiyon riskini azaltarak ziyaretçilerinizin bekleme süresini daha rahat ve güvenli hale getirebilirsiniz.

* EN 1822 ve ISO 29463 standartlarına uygun

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Kullanım Alanları

    Kimimiz işini tekrar devam ettirmek istiyor, kimimiz uzun zamandır bekleyen hastalarını tedavi etmek istiyor, kimimiz eğitimleri aksamış olan çocuklarımızı tekrar okula göndermek istiyor, kısacası hepimiz eskisi gibi en iyi yaptığımız işleri tekrar yapabilmek için can atıyoruz. Fakat COVID-19’un yarattığı risk hala yüksekken, bu arzularımıza ancak virüsün yayılmasını kontrol ederek ulaşabiliriz.

    Tüm Kullanım Alanları
OurAir SQ 2500 ve OurAir TK 850 Virüssüz hava sahası, her yerde
Müşteri Hizmetleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır